ANASAYFA FİRMA PROFİLİ ÜRETİMLERİMİZ ÜRÜNLER REFERANSLAR İLETİŞİM KALİTE BELGELERİ
 
ÜRÜNLERİMİZ
HAVA KANALLARI
HAVA KANAL PROFİLLERİ
DAMPERLER
   
BAĞLANTI EKİPMANLARI.
 
KÖŞE
KLİPS
CİVATA SOMUN
ROT
PERFORE
   
FLEXİBLE HAVA KANALLARI
İZOLASYON MALZEMESİ.
 
CAM YÜNÜ
AKUSTİK MALZEMELER
BANT VE CONTA
HABERLER
   
   
   
   
   
   

BAŞAK YAPI 1988 yılında İstanbul'da ısıtma, soğutma, havalandırma (HVAC) sektörlerine hizmet vermek üzere, elektromekanik tasarım ve taahhüt firması olarak kuruldu. 1988 yılından itibaren bu konuda faaliyet göstermektedir.
  
  Bu süre içerisinde, aralarında  beş ticari banka genel müdürlüğü, 400 ü aşkın şube, Fransız Sarayı(İstanbul), İbrahim Paşa Sarayı, Türkcell Genel Müdürlüğü Binası, Gima Genel Müdürlüğü(İstanbul), birçok otel ve iş merkezi bulunan birçok önemli projenin  mekanik ve elektromekanik tesisatının tasarım ve gerçekleştirilmesini başarıyla tamamlamıştır.
  
  14 yıldır sürmekte olan galvaniz ve alüminyum levhadan mamul dikdörtgen, flanşlı ve sızdırmaz  hava kanalı  imalatımız 2006 Temmuz ayı itibari ile Sultanbeyli'de yeni fabrika binasına taşınmıştır. İmalatlarımız tam otomatik makineler ile devam etmektedir. İstenildiği takdirde, fabrika ortamında hava kanallarına ısı ve ses izolasyonu yapılarak teslim edilebilmektedir.

Diğer yandan firmamız 1990 yılından itibaren sistem işletmeciliği dalında da faaliyet göstererek çeşitli banka ve kuruluşların klima bakımı, montaj, arıza ve mekanik yönetimini sürdürmektedir.

Halen Finansbank, Tekstilbank ve Araptürk bankalarının bir kısım şubelerinin mekanik bakım ve servis hizmetlerini vermektedir. Ayrıca birçok firmanın bakım
hizmetlerini yürütmektedir. Mekanik servis bölümümüz ayrı bir organizasyon olarak Okmeydanı'nda kendi binasında faaliyetini sürdürmektedir.

Romanya ofisimiz 2004 yılında faaliyete geçmiş ve taahhüt işlerini sürdürmektedir.

Saygılarımızla
Zafer POLAT           H.Turan OKAR